Інклюзивна театральна студія «Світло в тобі»

Адреса: м. Херсон, просп. Будівельників, 20, Інклюзивний простір дитячих мрій "Сонячний світ"

Тел.: 0505718519

Керівник: Тетяна Михайлова

Facebook: перейти

Про студію

Інклюзивна театральна студія «Світло в тобі» - це частина нашого життя, життя батьків і дітей, де кожний може творити, чудити, співати і танцювати. А якщо робити це з душею і з задоволенням, то виходить неймовірно.

Створена студія в листопаді 2018 року при громадській організації «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» з метою реабілітації дітей із особливими потребами, підвищення самооцінки, налагодження комунікації між дітьми та організації дозвілля.  

Учасниками студії є діти і дорослі, особливі та дуже особливі хлопці і дівчата. Як керівник студії в кожній дитині я намагаюсь бачити особистість, а не її діагноз.

Артисти руйнують стереотипи щодо можливостей людей з інвалідністю, формуючи толерантне ставлення до людей з інвалідністю.

Студія постійно бере участь у різноманітних  фестивалях та конкурсах.

В травні 2019 року у складі інклюзивного театру при бібліотеці Гончара Студія взяла участь у XXI Міжнародному театральному фестивалі Мельпомена Таврії (м. Херсон) і отримала спеціальний приз Фестивалю.

На Всеукраїнському фестивалі для дітей та молоді з інвалідністю «Казкові мрії», який відбувся в м.Києві учасники зайняли 2 місце.

У Скадовську на Всеукраїнському фестивалі «Чорноморський зорепад» зайняли 1 місце.

Театральна студія взяла участь у міському фестивалі «Херсон – місто толерантності» до Дня толерантності.

 У Харкові на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Харків збирає таланти» отримали Гран прі.

Наприкінці 2019 року у Херсоні студійці виступили у фіналі всеукраїнського проекту «Найяскравіші таланти України» у рамках проекту «Херсонщина фестивальна і туристична запрошує».

У 2020 році в Одесі виступили на Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Пори року в Одесі».

У зв’язку з введенням в Україні карантину дистанційно взяли участь у II міжнародному відкритому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Лиманські зорі», м.Миколаїв.

Також взяли участь у Всеукраїнському відкритому театральному фестивалі дитячих та юнацьких колективів "Казки України",  м .Бердянськ.

У 2020 році за підтримки Херсонської обласної ради та обласної державної адміністрації студія взяла участь у реалізації проекту «Перформанс-зустрічі «Світло в тобі», в рамках якої з метою показу вистави та танцювальних номерів здійснила виїзди по Херсонській області

У 2021 році студія буде залучена до проекту «Ти будеш собою пишатися», який реалізується ГО «Сонячні діти Херсонщини» за підтримки ВБО «Даун Синдром» та Ukrsibbank BNP Paribas Group.

Наразі чекаємо результат Херсонського обласного конкурсу «Мельпоменочка», у якому студія взяла участь дистанційно.

Інклюзивна театральна студія «Світло в тобі» активно бере участь у різноманітних заходах та має багато планів на майбутнє.

Тетяна Михайлова

 

Відеозаписи вистав та виступів студії

"Пригоди Незнайки та його друзів" переглянути

Танцювальний номер "Бджоли та ведмідь" переглянути

Вистава за мотивами книги Наталії Ремиш "Дітям про важливе. Про Діму і інших. Як говорити на складні теми" переглянути

 

Фотогалерея

Коментарі

Напишіть свій коментар