Інклюзивний ляльковий театр

Адреса: м. Херсон, вул. Героїв Крут, 2, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара

Тел.: 0950886240

Контактна особа - Гайдай Наталія Юріївна

Facebook: перейти

Інклюзивний ляльковий театр при Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара об'єднує сім'ї, в яких виховуються підлітки з аутизмом та із синдромом Дауна. В його репертуарі - дві вистави "Маленькі принци нашої планети" та "Лісова пісня на новий лад". 
Ляльки для вистав виготовляються власноруч акторами театру та їх батьками. Отже, учасники театру мають нагоду навчитись працювати з різними матеріалами, шити на швейній машинці.

Вистава "Маленькі принци нашої планети" була нагороджена дипломом лауреата І ступеню на фестивалі «Лиманські зорі» (м. Миколаїв, травень 2019 р.).  Міні-фільм за цією виставою був представлений на фестивалі «Кінокімерія» (вересень 2019 р.). Також вистава брала участь у Регіональному турі Всеукраїнського багатожанрового творчого фестивалю "Star Waves" (листопад 2019 р.).

На ІІІ Всеукраїнському відкритому театральному фестивалі дитячих та юнацьких колективів "Казки України" (серпень 2020 р.) виставу "Маленькі принци нашої планети" було відзначено дипломами у номінаціях "За потужний емоційний вплив", "Найкраща постановча група" та "Найкраща епізодична роль" (Юлія Крошкіна). Відеозапис вистави, поданий на фестиваль "Казки України" можна переглянути за посиланням

У березні 2021 р. інклюзивний ляльковий театр отримав гран-прі на IV Всеукраїнському творчо-мистецькому фестивалі-конкурсі "Нас єднає Дніпро".

Коментарі

Напишіть свій коментар