Інформація для батьків

 

Шановні батьки!

Народження дитини - це велике щастя, яке наповнює наше життя новим змістом! Але шлях зростання дитини не завжди безтурботний. Тривога, переживання за здоров'я та благополуччя найріднішого малюка - доля всіх батьків.
Якщо Ваша дитина має проблеми в розвитку, пам'ятайте: вона потребує спеціального підходу в навчанні та вихованні, допомоги корекційних педагогів. Чим раніше буде розпочато цю роботу, тим кращими будуть перспективи розвитку Вашої дитини.
Не зволікайте! Не сподівайтеся, що проблема зникне сама по собі!
Система допомоги дітями з особливими освітніми потребами м. Херсона та Херсонської області вже достатньо розвинена і з кожним роком удосконалюється. Спеціалісти обов'язково допоможуть Вам і Вашій дитині!

 

Сайт "Корекційна та інклюзивна освіта Херсонщини" - це ініціативний незалежний регіональний проєкт, створений на допомогу як батькам дітей з особливими освітніми потребами, так і педагогам. Інформація, подана на сторінках сайту, взята з офіційних сторінок установ і закладів, з інших відкритих Інтернет-ресурсів. Автори сайту не є посадовими особами в системі спеціальної та інклюзивної освіти, тому їх поради або рекомендації можуть мати лише дорадчий характер. 

Сайт саме зараз активно наповнюється змістом, тому деяка необхідна Вам інформація може бути відсутньою. Ви можете задавати питання в коментарях до сторінок сайту або в листах на e-mail. Будемо намагатись давати змістовні відповіді. Також можете ділитись інформацією, яка може бути корисною іншим батькам. З радістю розмістимо її на сайті (якщо вона буде відповідати його змісту).

 

У цьому розділі

будемо подавати інформацію, призначену саме для батьків дітей з особливими освітніми потребами: посилання на вебінари, он-лайн лекції, сайти для батьків, літературу, інформаційні буклети, поради та ін. По мірі наповнення підрозділів посилання на них будуть з'являтись у меню на цій сторінці.

 

На інших сторінках нашого сайту Ви можете знайти інформацію про

 

заклади, які надають допомогу дітям з особливими освітніми потребами та їх сім'ям на Херсонщині:

 

громадські організації, у тому числі, об'єднання батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами

 

фахівців, які консультують дітей з особливими освітніми потребами, або проводять корекційно-розвиткові заняття

наповнення цього розділу тільки розпочалось

 

нормативне забезпечення спеціальної та інклюзивної освіти

 

фахову літературу з питань навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами

 

Коментарі

Напишіть свій коментар