Інклюзивний театр "Звичайна роль - особливий актор"

Адреса: м. Херсон, вул. Героїв Крут, 2, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара

Тел.: (0552) 266397

Керівник – Коротун Надія Іванівна

Сайт: перейти

Театр створено при Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара у 2018 р. До складу його трупи входять діти, підлітки та молодь з аутизмом, синдромом Дауна, порушеннями слуху, зору.
Режисер театру - Корольова Ірина Володимирівна, працівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша, Заслужений діяч мистецтв України.
В репертуарі театру - вистави: "Дивовижні пригоди книжкової феї у бібліотеці" (складається з трьох фрагментів - "Пригоди Незнайки у Сонячному місті", "Аліса в країні пригод",  "Маленький принц"), "Як папуги стали кольоровими", "Півень-хвалько".
У 2019 р. інклюзивний театр брав участь у XXI Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії». У 2020 році - отримав Гран-Прі у І Міжнародному відкритому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Лиманські зорі».

У 2021 рік театр з виставою "Півень-хвалько" взяв участь у XXIII Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії» (відзначений дипломом) та у Всеукраїнському фестивалі творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями "Барви життя" (м. Київ).

Коментарі

Напишіть свій коментар