Дошкільні заклади

У цьому розділі подано інформацію про заклади дошкільної освіти Херсонщини, як спеціальні, так і комбінованого типу, в яких для дітей з особливими освітніми потребами призначені тільки окремі групи.

Інформацію про заклади взято з Інформаційної системи управління освітою та офіційних сайтів дошкільних закладів. Відомості про наявність інклюзивних груп поки не повні, оскільки в ІСУО для дошкільних закладів вони не подані.

Ми намагатимемось підтримувати інформацію в актуальному стані. Звертаємо вашу увагу, що зараз у розділі розміщені відомості станом на 2020-21 навчальний рік. Протягом вересня-жовтня інформацію буде уточнено вже на поточний навчальний рік.

Зауваження з приводу змісту сторінок, а також пропозиції щодо його поповнення можна висловлювати в коментарях або в електронному листуванні (адреса - в нижній частині сторінки).

Коментарі

Оксана
26.10.2010 20:07
 Сабіна, дуже цікавий проект. Якщо це можливо, з практичного боку, хотілося б бачити фото конкретних установ зсередини, але не у святковій, а у буденній атмосфері, щоб побачити реабілітаційні центри, школи, дошкільні заклади і т.д. такими, якими вони є насправді.
Цікаво, ви виграли якийсь грант під цей проект чи це власна ініціатива? У вас є спонсори, які вам допомагають підтримувати життєздатність цього сайту?
Успіхів!
Дякую за позитивну оцінку проекту! Відносно Вашого побажання: на даний момент наповнення сайту інформацією тільки розпочалося, ми плануємо розповідати про діяльність закладів корекційної освіти більш детально. Сайт створено за власною ініціативою, спонсорів у нас немає. Ми розраховуємо на активну участь колег у наповненні сайту та підтримці його роботи.

Напишіть свій коментар