КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради

Адреса: м. Херсон, вул. Героїв Крут, 2

Тел.: (0552)226448, (0552)264029

Директор: Коротун Надія Іванівна

Сайт: перейти

Facebook: перейти

З 2006 р. у бібліотеці працює Центр обслуговування користувачів з особливими потребами, створений за грантової підтримки Посольства США в Україні та Міжнародного благодійного фонду FORCE (Нідерланди).

 

Напрямки роботи Херсонської обласної універсальної бібліотеки ім. Олеся Гончара з дітьми та дорослими з особливими потребами:

  • забезпечення доступу до інформації читачам, які внаслідок інвалідності мають утруднення у використанні загальнодоступних ресурсів. Відеосюжет про надання послуг читачам з порушеннями зору можна подивитись за посиланням
  • інклюзивний театр при бібліотеці «Звичайна роль – особливий актор»; виставу цього театру "Як папуги стали кольоровими" можна подивитись за посиланням
  • інклюзивний ляльковий театр; статтю про участь театру у "Пікніку ідей" можна прочитати тут
  • інклюзивний проєкт «Читаймо разом з Кіміко» (читання з елементами каністерапії)
  • проєкт «Шлях до успіху», який реалізується спільно з Херсонським міським центром зайнятості; в рамках цього проєкту проведено семінари для людей з інвалідністю: «Техніка пошуку роботи», «Робота в Інтернеті: міф чи реальність»
  • проведення заходів для батьків дітей з особливими освітніми потребами, а також фахівців різного профілю, які беруть участь в їх супроводі; зокрема, було проведено інформаційний портал «Особлива дитина та поліцейський: будуймо конструктивний діалог», Тиждень  креативної терапії "У гармонії із собою"

Коментарі

Напишіть свій коментар