Танцювально-театральна студія особливого актора «Золота маска»

Адреса: м. Херсон, пров. Комбайновий, 11-А

Керівник: Фоменко Ірина Степанівна

Сайт: перейти

З керівником студії Іриною Фоменко можна зв'язатись через месенджер Facebook або e-mail.

 

Про студію

Студія «Золота маска» заснована в 2006 році в Херсонській міській громадській організації «Серце матері», членами якої є я і моя донька Катерина, інвалід з дитинства. Оскільки я маю хореографічну підготовку, спочатку це були переважно хореографічні заняття, які згодом трансформувались в танцювально-театральну студію. Акторами стали діти з особливими потребами (розумові порушення 1-го та 2-го ступеню), які зараз вже є молодими і дорослими людьми. «Золота маска» - перший театральний колектив в нашому місті і області, де почали грати особливі актори.
За ці 14 років студія стала невід’ємною частиною життя більше двадцяти дітей. 
Студія брала  участь у міжнародному фестивалі «Сонячна хвиля 2007», є дипломантом  фестивалю «Сонячна хвиля 2013» (м. Київ), лауреатом  конкурсу «Ми все можемо» 2013, 2017 р. (м. Херсон), дипломантом фестивалів «Шлях до успіху» (Хортиця), «Долина нарцисів» 2015, 2016 р. (м. Хуст), «Червоноград скликає друзів» 2016, 2017 р., «Непротоптана стежина» 2015, 2016 р., «Мельпомена Таврії» 2016, 2017, 2018, 2019 рр. (м. Херсон), «Крила» 2018 р. (м. Рівне), а також дипломантом соціально-мистецької акції «Приречені на щастя» (м. Київ, 2019 р.).
Було поставлено більше 20 вистав, в яких брали участь актори незалежно від їх можливостей. Діти дійсно стали акторським колективом, який вже розуміє поставлені задачі, прикладає всі зусилля для їх вирішення, гідно представляє своє місто на виїздах і виступах. Зараз це дружна команда, члени якої дбають один про одного і завжди допомагають один одному. Ну і, звісно, хореографія – це потужний реабілітаційний засіб, який дає дієвий результат.

Для мене, як засновника і незмінного керівника студії, похвалою було, коли  на київському залізничному вокзалі в очікуванні поїзду діти тихенько розігрували минулу виставу, а пасажири навкруги дивувалися: «Ви з якоїсь приватної школи? Для «домашніх» дітей вас дуже багато і ви такі дружні, а на інтернат ви теж зовсім не схожі. Ви якісь веселі та зовсім інші».

Ірина Фоменко

 

Відеозаписи вистав і виступів студії

"Буратино в стране дуракофф", 2015 р. переглянути

"З життя маріонеток" та "Місце під сонцем", XI театральні зустрічі "Червоноград скликає друзів" (2017 р.) переглянути

Вистава "Крила": 2016 р. - переглянути; 2019 р. - переглянути; 2018 р. - переглянути

Виступ на фестивалі "Книжковий Миколай", 2017 р. переглянути

Виступи на Міському фестивалі "Ми все можемо", 2017 р.: частина 1, частина 2

Фрагмент "Аліса в країні пригод" вистави "Дивовижні пригоди книжкової феї у бібліотеці", 2019 р. переглянути

Новорічні розваги. Вестерн "Дикий, дикий захід", 2020 р. переглянути

"Маленька історія", 2020 р. переглянути

 

Фотогалерея

Коментарі

Напишіть свій коментар