ГО "Аутизм. Особливий всесвіт"

Тел.: 0660222319, 0667720310, 0950886240

Контактні особи: Авдєєва Марина Василівна, Олена Водяницька, Наталія Гайдай

Сайт: перейти

Facebook: перейти

 

Громадську організацію створено з метою спільного пошуку шляхів реалізації в житті для підлітків з аутизмом, організації для них різноманітних занять.

Наші діти беруть активну участь в інклюзивному театрі при бібліотеці О. Гончара "3вичайна роль - особливий актор", інклюзивному ляльковому театрі, відвідують групу адаптивного карате, гурт "Арабські ритми", майстер-класи в гончарній майстерні

Кілька дівчат з нашої групи відвідують художню школу. У деяких було вже по кілька виставок, у тому числі і персональних. Деяким хлопцям більш до вподоби заняття в музичній школі, уроки вокалу, в когось з них вже є грамоти з конкурсів.

Заняття спортом, регулярні фізичні навантаження необхідні для гармонійного розвитку кожної людини. Наші діти займаються спортом у Палаці молоді та студентів. До програми занять входять розминка, розтяжки, силові навантаження, елементи йоги, степ-аеробіки, хореографії, кінезотерапії.

Поширена помилкова думка про те, що люди з аутизмом уникають контактів і не потребують друзів. Це зовсім не вірно! Наші діти люблять проводити час разом. Вони сумують один за одним і обов'язково питають і непокояться, якщо хтось пропускає заняття. І ми, батьки, намагаємось, по можливості організувати їм різноманітне і корисне дозвілля. Разом вони ходять на суботники, дискотеки, караоке, боулінг і просто разом гуляють.

Долучитись до роботи організації можна через сторінку у Facebook (відповідь у месенджері надійде протягом доби) або за наведеними телефонами.

Коментарі

Наталья
09.02.2021 16:36
Так, ми вiдкритi до спiвпрацi та спiлкування. Приєднуйтесь до нашої спiльноти!

Напишіть свій коментар