Фестиваль творчості дітей з особливими освітніми потребами «Ми все можемо!»

22.04.2021 11:15

11 березня 2021 р. на базі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості, відбувся дистанційний огляд-конкурс художньої самодіяльності міського фестивалю творчості дітей з особливими освітніми потребами «Ми все можемо». В ньому взяли участь 165 учнів 12 закладів загальної середньої освіти та спеціальних шкіл Херсона. Дізнатись, хто став лауреатами і дипломантами фестивалю, можна на офіційному сайті Палацу за посиланням

 

Фестиваль "Ми все можемо" проводиться Палацом дитячої та юнацької творчості з 1992 р. Постійну підтримку в проведенні заходу надають Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління освіти Херсонської міської ради, благодійники нашого міста. Засновниця фестивалю - Почесна громадянка м. Херсона Катерина Борисівна Корчагіна, керівник ГО дітей з інвалідністю "Світло Надії".

У 2018 році фестиваль відсвяткував своє 25-річчя великим гала-концертом на сцені Херсонського обласного Академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша. Згадати цю подію можна, переглянувши сюжети, підготовлені тоді місцевим телебаченням:

 

Коментарі

Напишіть свій коментар