Комунальна установа
"Херсонський інклюзивно-ресурсний центр № 2"
Херсонської міської ради

Головна

КУ "Херсонський інклюзивно-ресурсний центр № 2" Херсонської міської ради - це установа, яка створена з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі, у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших навчальних закладах, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти.

 

Фахівці КУ "Херсонський інклюзивно-ресурсний центр № 2" Херсонської міської ради:

 

Ми бачимо дитину, а не інвалідність.

Кожна дитина має право на дитинство без будь-яких обмежень, тому що у дитинства немає інвалідності. Найперший принцип, яким керуються в роботі фахівці КУ "Херсонський інклюзивно-ресурсний центр № 2" Херсонської міської ради, - кожна дитина має право на освіту, навіть якщо має комплексні порушення розвитку. Формат освіти може відрізнятися від традиційного набуття академічних знань. Багато кому з підлітків з комплексними порушеннями розвитку не знадобиться таблиця множення та з часом вони не складуть іспити ЗНО. Але вони можуть бути самостійними настільки, наскільки передбачає їх стан здоров'я. Мати друзів, цікаві заняття та вчитися новим навичкам.

Діти з інвалідністю в нашій країні непомітні. Ви їх не помічаєте на дитячих майданчиках, в дитячих кімнатах і торгових центрах.
Часом у них погіршується стан здоров'я або поведінки, або і те, і інше.
Тому більшу частину життя вони проводять вдома. На тому самому вічному карантині. Наодинці зі своїми страхами, проблемами та бажаннями бути почутими.
Дітям з комплексними порушеннями розвитку важливо не припиняти навчання та повернутися у простір для соціалізації, навчання та спілкування.
Інвалідність не можна змінити чи виправити, але жити повноцінним життям з усіма його радощами та труднощами важливо для кожної людини.
Вдячні за кожен день, за кожну посмішку, за кожен новий досвід дітей, нові навички та нові знання!

 

Контакти

Адреса: м. Херсон, пров. Приміський, 7 (вул.Кольцова, 52). ІРЦ розташований у будівлі Херсонського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" № 33, мікрорайон Таврійський, за магазином «Зодчий».

Тел.: (0552)33-45-50; (095)199-28-19 (Левченко Тетяна Юріївна)

Facebook: перейти

 

Режим роботи

Понеділок-четвер      

800-1600

П'ятниця

800-1445

Обідня перерва

1200-1245

Вихідні дні

субота, неділя

 

Проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (за попереднім записом)

Вівторок     

900-1530

Четвер

900-1530

 

Приміщення Центру

Коментарі

Напишіть свій коментар