Адміністрація школи   •Історія школи  •Психологічна служба   •Виховна робота  •Новини

Херсонська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради

Херсонська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат заснована в 1937 році як заклад, що забезпечує соціальну  реабілітацію  дітей з вадами слуху.
Сьогодні це сучасний навчальний заклад із власною моделлю освітньо-виховного простору, який відрізняється своїми традиціями, стилем, особливою атмосферою взаєморозуміння та взаємоповаги в колективі вчителів, учнів, батьків.
Керує навчальним закладом директор  - заслужений працівник освіти України, Відмінник освіти України, вчитель вищої категорії, вчитель-методист  Коваленко Людмила Олександрівна

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 08.07.2004 року школа-інтернат реорганізована у Херсонську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І – ІІІ ступенів Херсонської обласної ради - загальноосвітній навчальний заклад для дітей, які потребують корекції вад слуху та розумового розвитку.
Головне завдання закладу - створення освітнього середовища для розвитку індивідуального потенціалу особистості в умовах вільного вибору її пізнавальних можливостей та можливої адаптації в соціокультурному середовищі.
Концепція закладу – виявлення дітей з вадами слуху, проведення інформативної роботи з їх батьками щодо необхідності організації навчання таких дітей з раннього віку і, таким чином, здійснення повного укомплектування закладу.
Поширення зв’язків з професійно-технічними закладами міста з метою забезпечення оволодіння випускниками школи-інтернату професіями  будівельника, перукаря, кухаря шляхом відкриття груп для дітей з вадами слуху у ліцеях м. Херсона та залучення учнів до навчання у них.

Контактна інформація

Адреса: 73025, вул. Петренка, 77
Телефони: 49-50-60, 49-54-40
e-mail: scoolgluhih@rambler.ru