Повернутись на головну сторінку

ОСВІТНЯ РОБОТА

В спеціальному дитячому садку №8 вісім груп; пять груп для дітей, потребуючих педагогічної корекції, одна група – діагностична,  де діти перебувають певний час для уточнення діагнозу, дві групи для дітей з затримкою психічного розвитку. 
В кожній групі є кабінет вчителя-дефектолога та групова кімната. У дитячому садку працює кабінет практичного психолога, сенсорна кімната, є також  музичний та спортивний зали. 
Для підвищення кваліфікації педагогів функціонує методичний кабінет, кабінет з матеріалами Монтесорі-педагогіки.
Кабінети обладнані сучасними наочними посібниками, у групах створений затишний інтер’єр, є все необхідне для організації різноманітних ігор та занять. 
З дітьми  працюють вихователі, які мають вищу та середню спеціальну освіту, та вчителі-дефектологи з спеціальною вищою освітою. Корекційну роботу в садку також веде практичний психолог, основною метою якого є полегшення адаптації дітей до умов садка. 
Психологом розроблені цикл занять, які допомагають формуванню та зміцненню емоційної сфери дитини.
Педагогічний колектив працює за адаптованими програмами з урахуванням потенційних можливостей дітей. Проблема, яка стоїть перед педагогами – це оптимізація соціальної ситуації розвитку дитини через систему корекційно-виховних заходів
Весь навчально-корекційний процес ґрунтується на засадах особистісно орієнтованої моделі виховання та на основі комплексного психолого-педагогічного супроводу.
Основні форми навчання: фронтальні та індивідуальні заняття. Під час індивідуальних занять вчителі-дефектологи працюють не тільки над корекцією інтелектуального недорозвитку, а і мовленнєвих вад. Педагоги сумісно з музичними керівниками багато уваги приділяють виправленню вад постави, недорозвитку загальної та дрібної моторики, розвитку відчуття ритму, сили звуку, інтонування. Для цього використовують різні інноваційні досягнення (казкотерапію, логоритмику, музикотерапію, ігри з водою, піском, заняття в сухому басейні).
В дитячому садку навчання та виховання дітей здійснюється на безоплатній основі.
Створені необхідні умови для повноцінного життя та розвитку дітей з урахуванням індивідуальних здібностей та інтересів дітей, потребуючих педагогічної корекції.
Норми навантаження у навчальних планах визначаються з урахуванням віку та стану здоров’я дітей. Весь навчально-виховний процес базується на діагностичній основі.
Наслідки такої сумлінної колективної праці – це якість підготовки дітей до школи, коли за висновками психолого-медико-педагогічної комісії багатьом дітям змінюється діагноз і вони можуть навчатися у загальних школах. За останні три роки кількість таких дітей зросла на 78%. І колектив цим пишається.

На виконання обласної науково-методичної проблеми «Компетентнісний підхід та соціалізація особистості в умовах створення єдиного освітнього простору», аналізуючи  освітню та методичну  роботу  у 2019/2020 навчальному році, враховуючи всі досягнення та недоліки, педагогічний колектив визначає необхідність опрацювання  проблеми «Корекція порушень у розвитку та соціалізації дітей з метою їх інтеграції у загальноосвітній простір» та визначає основні завдання на 2020/2021 навчальний рік:

  1. Розпочати роботу з  формування інформаційної культури педагога як чинника забезпечення якісної освіти в умовах сьогодення.
  2. Продовжити роботу з провадження сучасних корекційних методик для забезпечення індивідуальних потреб кожної дитини.
  3. Вдосконалювати роботу з виховання національної культури  та любові до рідного краю у повсякденному житті.

Протягом 2020/21 навчального року в закладі працюють безкоштовні гуртки:

Гурток "Народна мова - скринька золота" (з вивчення української мови), керівники - Мизнікова О.В.,                     Гончарова О.О., Дерев’янко Г.О.

Гурток "Дитина в світі дорожнього руху" (з вивчення правил дорожнього руху), керівники - Вірка С.В., Баландіна І.В.

Молодші групи - гурток "Здоровячок" (з розвитку фізичних здібностей дітей), керівник - інструктор з фізкультури -               Гребенчак А.О.

Старші групи - гурток "Цікавий фітбол" (з розвитку фізичних здібностей дітей), керівник - інструктор з фізкультури -            Гребенчак А.О.

Графік роботи

безкоштовних гуртків

у 2020/2021 навчальному році

 Для дітей старшого дошкільного віку:

Гурток «Народна мова – скринька золота» (з вивчення української мови)

Понеділок – 16.00-16.30 (групи №4,5,6)

Гурток «Дитина у світі дорожнього руху» (з вивчення правил дорожнього руху)

Середа – 16.00-16.30 (групи №3,7)

Гурток «Цікавий фітбол» (з розвитку фізичних здібностей)

Четвер – 16.30-17.00

Для дітей молодшого дошкільного віку:

Гурток «Здоров’ячок» (з розвитку фізичних здібностей)

Вівторок – 16.30-17.00

 

План роботи на лютий 2022

Методична робота:

04.02.2022 – тематична консультація для батьків «Ігри та іграшки. Як грати з дитиною вдома» (відповідальний – вихователь Ганна Дерев’янко)

08.02.2022 – колективна консультація для педагогів «Розвиток сенсорних здібностей дітей дошкільного віку з РАС» (відповідальний – вчитель-дефектолог Світлана КОЗЛОВА)

24.02.2022 – педагогічна рада «Використання мультисенсорного підходу до організації роботи з дітьми з особливими потребами» (відповідальний – директор Алла ЧУРАЙ)

 Заходи, свята:   

11.02.2022 – музична розвага «Дзвіночок, бубон, барабан – оркестр веселий створять нам» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Алла КОТЕНКО)

15.02.2022 – спортивна розвага «Ліпить бабу дітвора» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Марина ПІДКОВЕНКО)

17.02.2022 – спортивна розвага «Пригоди сніговика» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Марина ПІДКОВЕНКО)

24.02.2022 – музично-літературна розвага «Мова калинова» (для дітей середнього і старшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Тетяна ЯКУШЕВА)

План роботи на січень 2022

Методична робота:

10.01.2022 – тематична консультація для батьків «Розвиток мовлення через співи»  (відповідальний – музичний керівник Алла КОТЕНКО)

20.01.2022 - колективна консультація «Пальчикова гімнастика як ефективний засіб мовленнєвого розвитку дитини» (відповідальний – вчитель-дефектолог Ірина КВАРІАНІ)

27.01.2022 – семінар «Формування пізнавальної мотивації дітей з важкими порушеннями у розвитку за допомогою мультисенсорних посібників», 1. Значення мультисенсорних посібників для формування у дітей початкових уявлень про оточуючий світ (інформація, відповідальний – вчитель-дефектолог Людмила САВИЦЬКА), 2. Дидактичні ігри та вправи з використанням мультисенсорних посібників у освітньому процессі (майстер-клас, відповідальний – Владислава СТЕПАНОВА)

 Заходи, свята:   

13.01.2022 – «Добрий вечір, щедрий вечір!» (свято колядок і щедрівок) (для дітей старшого дошкільного віку, відповідальний – музичний керівник Тетяна ЯКУШЕВА)

18, 20.01.2022 – спортивна розвага «День здоров’я» (відповідальний – інструктор з фізкультури Марина ПІДКОВЕНКО)

27.01.2022 – музична розвага «Зима прийшла з дарами і з добрими святами!») (для дітей молодшого дошкільного віку, відповідальний – музичний керівник Алла КОТЕНКО)

План роботи на грудень 2021

Методична робота:

06-10.12.2021 – тематичні консультації (інтерактивні бесіди) для батьків «Сенсорні порушення у дитини; як допомогти?» (відповідальні – вихователі груп)

09.12.2021 - колективна консультація для педагогів «Спільна робота дошкільного закладу та сім’ї з екологічного виховання» (відповідальний – вихователь Інна БАЛАНДІНА)

14.12.2021 – бесіда з помічниками вихователя «Профілактика інфекційних захворювань» (відповідальний – сестра медична старша Ірина МУРАВЙОВА)

16.12.2021 – педагогічна рада «Формування професійної компетентності педагогів через опанування сучасних технологій в умовах інноваційного освітнього простору»,

 (відповідальний – директор Алла ЧУРАЙ)

 Заходи, свята:    

09.12.2021 – спортивна розвага «Зимовий потяг» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Марина ПІДКОВЕНКО)

13-17.12.2021 – виготовлення дітьми разом з батьками ялинкових прикрас (відповідальні – вихователі груп)

16.12.2021 – спортивна розвага «В гості до Баби Яги» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Марина ПІДКОВЕНКО)

17.12.2021 – музична розвага «Святий Миколай, до нас завітай» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальні – музичні керівники)

17.12.2021 – музична розвага «Ой, хто Миколая любить?» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальні – музичні керівники)

22.12.2021 – новорічне свято «Гілочка гойдається – казка починається» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальні – музичниі керівники)

23.12.2021 – новорічне свято «Пригоди Діда Мороза» (для дітей середнього дошкільного віку) (відповідальні – музичні керівники)

24.12.2021 – новорічне свято «Казку в гості кличуть діти» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальні – музичні керівники)

 

План роботи на листопад 2021

 Методична робота:

08 .11.2021 – бесіда з помічниками вихователя «Профілактика та попередження захворювання на COVID-19» (відповідальний – сестра медична старша Ірина МУРАВЙОВА)

10.11.2021 - тематична консультація для батьків «Режим дня дитини вдома» (відповідальний – вихователь Дар’я ДУДНІК)

26.11.2021 – семінар-практикум «Інформаційно-комунікативна компетентність як важлива складова професійного стандарту сучасного педагога» (модуль І. «Цільові орієнтири підвищення інформаційної культури педагога в освітньому середовищі сучасного дошкільного закладу»: «Дайджест компетенцій»; «Самоаналіз актуальних вмінь та навичок»; «Складання професіонограми» (відповідальні – вчителі-дефектологи Людмила ЖУКОВА та Ольга ВИЛКОВА)

 Заходи, свята:    

11.11.2021 – спортивна розвага «Лісова пригода» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Марина ПІДКОВЕНКО)

16.11.2021 – лялькова вистава «Зайчик застудився» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Алла КОТЕНКО)

18.11.2021 – спортивна розвага «Осінні змагання» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Марина ПІДКОВЕНКО)

25.11.2021 – лялькова вистава «Солом’яний бичок» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Тетяна ЯКУШЕВА) 

План роботи на жовтень 2021

Методична робота:

06.10.2021 - тематична  онлайн-консультація для батьків «Вплив конструктора LEGO на розвиток дошкільнят» (відповідальний – вихователь Олена ОЛЕНИЦЯ.)

07.10.2021 – Клуб педагогів-наставників «Педагогічні перлини» (відповідальний – вихователь Наталя ЛУКАШЕВИЧ.)

13.10.2021 – групові батьківські збори онлайн «Виховуємо громадянина» (відповідальний – директор Алла ЧУРАЙ)

21.10.2021 - колективна консультація «Організація роботи з дітьми з розладами аутистичного спектру за програмою «Розквіт» (відповідальний – вчитель-дефектолог Людмила ЖУКОВА)

28.10.2021 – методичний марафон «Шлях до професіоналізму» (відповідальні – практичний психолог Наталя НЕЧИТАЙЛО, вихователь Наталя ЛУКАШЕВИЧ)

 Заходи, свята:    

07.10.2021 – спортивна розвага «Осінній кошик» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Марина ПІДКОВЕНКО)

12.10.2021 – спортивна розвага «Браві козаки та козачки» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Марина ПІДКОВЕНКО)

19.10.2021 – музична гра «Хто мешкає у будиночку?» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Алла КОТЕНКО)

21.10.2021 – екологічна розвага «Друзі природи» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальні – музичні керівники)

22-23.10.2021 – майстер-клас зі спільного виготовлення виробів для осіннього вернісажу для дітей, батьків і педагогів (відповідальний - вихователь-методист Ведерникова Н.В.)

28.10.2021 – свято «Осіння казка» (для дітей старшого дошкільного віку,  відповідальні – музичні керівники)

29.10.2021 – свято «Дарунки осені» (для дітей молодшого дошкільного віку, відповідальний – музичний керівник Алла КОТЕНКО)

29.10.2021 – свято «Ой, ходила осінь, блукала» (для дітей середнього дошкільного віку,  відповідальні – музичні керівники)

План роботи на вересень 2021

Методична робота:

02.09.2021 – педагогічна рада «Оновлення освітньої діяльності як дієвий ресурс змін у сучасному закладі дошкільної освіти» (відповідальний – директор А.Л.Чурай)

23.09.2021 – педагогічні читання «Вивчаємо нову редакцію Базового компонента дошкільної освіти разом» (відповідальні – педагоги груп №1, 3)

29.09.2021 -.тематична  консультація-практикум для батьків «Творча майстерня на кухні» (відповідальні – вихователі груп)

30.09.2021 - педагогічні читання «Вивчаємо нову редакцію Базового компонента дошкільної освіти разом» (відповідальні – педагоги груп №2,8)

 Заходи, свята:    

01.09.2021спортивна розвага до Дня Знань «Привіт, наш дитсадочок» (відповідальний –інструктор з фізкультури Підковенко М.С.)

17.09.2021 - свято Дня міста «Херсону - 243» (відповідальний – директор Чурай А.Л.)

20-24.09.2021 – виставка до Дня Дошкільника (відповідальний – вихователь-методист Ведерникова Н.В.)

24.09.2021 – День дошкілля (відповідальний – вихователь-методист Ведерникова Н.В.

 План роботи закладу на травень 2021 року 

Методична робота:

06.05.2021 – колективна консультація  «Роль театралізованої діяльності в соціально-емоційному розвитку молодших дошкільників» (відповідальний – музичний керівник Софія ЧЕРЕДНІЧЕНКО)

18.05.2021 - тематична консультація для педагогів  «Профілактика шлункових захворювань влітку» (відповідальний – сестра медична старша Ірина МУРАВЙОВА)

25.05.2021 – групові батьківські збори он-лайн «Інноваційний потенціал педагогічного колективу – запорука успішної інтеграції вихованців у загальноосвітній простір» (відповідальний – директор Алла ЧУРАЙ )

27.05.2021 – підсумкова педагогічна рада «Результативність освітньо-корекційної роботи закладу» (відповідальний – вихователь-методист Наталія ВЕДЕРНИКОВА)

 Заходи, свята:

07/05/2021 - День Матері (відповідальний – вихователь-методист Наталія ВЕДЕРНИКОВА)

11.05.2021 музична розвага «Лісова пригода» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – Софія ЧЕРЕДНІЧЕНКО)

11-14.05.2021 – Тиждень безпеки дитини (відповідальний – вихователь-методист Наталія ВЕДЕРНИКОВА)

11-14.05.2021Виставка малюнків до Тижня безпеки дитини (відповідальний – вихователь-методист Наталія ВЕДЕРНИКОВА)

19.05.2021 – Спартакіада для дошкільників «Крок до Олімпу» (відповідальний – інструктор з фізкультури Анна ГРЕБЕНЧАК)

25.05.2021 – спортивна розвага «Нам казка допомагає спортом займатися» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Анна ГРЕБЕНЧАК)

28.05.2021 – випускне свято «Подарунок королеви бажань» (відповідальний – музичний керівник Софія ЧЕРЕДНІЧЕНКО)

План роботи закладу на квітень 2021 року

Методична робота:

07-09.04.2021 - тематична консультація для батьків  «Математика на кухні» (відповідальні– вихователі груп)

15.04.2021 – Інтерактивна консультація,  тематичній цикл «Цифровий лікбез»: «Опановуємо програму, що допомагає створювати відеоролики»  (відповідальний – практичний психолог Нечитайло Н.Є.)

 Заходи, свята:

06.04.2021 – спортивна розвага «М’яч-веселун» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

14.04.2021 – музична розвага «Весняне сонечко» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В)

19-23.04.2021 – майстер-клас «Великодній кошик» для дітей, батьків та педагогів (відповідальний – вихователь-методист Ведерникова Н.В.)

16-30.04.2021 - виставка виробів до Великодня (відповідальний – вихователь-методист Ведерникова Н.В.)

20.04.2021 – спортивна розвага «Клоуни в садок прийшли і смішинку принесли»» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

29.04.2021 – музична розвага «Великодні крашанки» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Чередніченко С.С.)

 

План роботи на березень 2021

Методична робота:

11.03.2021 – колективна консультація для педагогів «Виховання любові до рідного краю у повсякденному житті дошкільників» (відповідальний – вихователі Яськова Н.С.)

31.03.2021 – тематична консультація для батьків «Освіта для сталого розвитку: як навчити дітей не смітити» (відповідальні – вихователі груп)

 Заходи, свята:   

03.03.2021 – свято до 8 березня «Весняна забава» (група №7) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

03.03.2021 – свято до 8 березня «Весна-красна» (група №7) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

04.03.2021 – свято до 8 березня «А весною сніг усюди тане» (група №2) (відповідальний – музичний керівник Чередніченко С.С.)

04.03.2021 – свято до 8 березня «Ой, минула вже зима» (група №3) (відповідальний – музичний керівник Чередніченко С.С.)

04.03.2021 – свято до 8 березня «Весняні вітання» (група №5) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

05.03.2021 – свято до 8 березня «Весна в Україні» (група №6) (відповідальний – музичний керівник Чередніченко С.С.)

05.03.2021 – свято до 8 березня «Весна в Україні» (група №6) (відповідальний – музичний керівник Чередніченко С.С.)

05.03.2021 – свято до 8 березня «Весна та її помічники» (група №4) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

22.03.2021 – День поезії (відповідальний – вихователь-методист Ведерникова Н.В.)

23.03.2021 – весняна розвага «Весняна подорож  у країну Музики» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Чередніченко С.С.)

25.03.2021 – музична забава «Подорож до країни розваг» (для дітей старшого та середнього дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

26-31.03.2021 – виставка дитячих малюнків до конкурсу «Світ очима дітей» (відповідальний – вихователь-методист Ведерникова Н.В.)

План роботи на лютий 2021

Методична робота:

01-05.02.2021 – онлайн-бесіди з батьками щодо профілактики туберкульозу (відповідальний – сестра медична старша Муравйова І.О.)

11.02.2021 - Семінар-рефлексія «Креативність як важлива умова інноваційної діяльності педагога» (відповідальний – практичний психолог Нечитайло Н.Є.)

22.02.2021 – тематична консультація для батьків «Коли батьківська турбота шкодить» (відповідальний – практичний психолог Нечитайло Н.Є.)

25.02.2021 – педагогічна рада «Інформаційно-комунікативна компетентність як необхідна умова формування

інноваційної культури педагога» (відповідальний – директор Чурай А.Л.)

 Заходи, свята:   

08.02.2021 – спортивна розвага «Баба-Яга, не відставай!» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

11.02.2021 – музична розвага «Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо» (для дітей середнього і старшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

16.02.2021 – музична гра «Снігова хурделиця-метелиця» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Чередніченко С.С.)

23.02.2021 – спортивна розвага «Зимовий потяг» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

План роботи на січень 2021

Методична робота:

14.01.2021 - колективна консультація «Ігрове ранкове коло у дитячому садку» (відповідальний – вихователь Вірка С.В.)

15.01.2021 – тематична консультація для батьків «Секрети хорошого апетиту дитини» (відповідальний – сестра медична старша Муравйова І.О.)

25-30.01.2021 - анкетування батьків щодо обізнаності про готовність дітей до школи (відповідальні – педагоги старших груп)

 Заходи, свята:   

11.01.2021 – «Прийдуть до тебе три свята в гості!» (свято колядок і щедрівок) (для дітей старшого дошкільного віку, відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

12.01.2021 – «Прийдуть до тебе три свята в гості!» (свято колядок і щедрівок) (для дітей молодшого дошкільного віку, відповідальний – музичний керівник Чередніченко С.С.)

19.01.2021– спортивна розвага «Один, два, три – розважатись почали!» (для дітей молодшого дошкільного віку, відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

22.01.2021– спортивна розвага «День здоров’я. Про лінь забудеш – здоровим будеш»  (для дітей старшого дошкільного віку, відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

План роботи на грудень 2020

Методична робота:

07-11.12.2020 – тематичні консультації (інтерактивні бесіди) для батьків «Відходи у доходи» (відповідальні – вихователі груп)

07.12.2020 – бесіда з помічниками вихователя «Профілактика інфекційних захворювань» (відповідальний – сестра медична старша Муравйова І.О.)

15.12.2020 - колективна консультація для педагогів «Інноваційні технології в дошкільній освіті. LEGO-технології, сенсорна інтеграція, сторітелінг та кейс-технології» (відповідальний – вчитель-дефектолог Соловйова О.А..)

17.12.2020 – педагогічна рада «Особливості сучасних форм та методів роботи з корекції пізнавального розвитку» (відповідальний – директор Чурай А.Л

 Заходи, свята:    

10.12.2020 – спортивна гра «Пригоди Сніговика» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

11.12.2020 – спортивна розвага «Ліпить бабу дітвора» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

14-18.12.2020 – виготовлення дітьми разом з батьками ялинкових прикрас (відповідальні – вихователі груп)

17.12.2020 – музична розвага «Миколай, подаруночки нам дай» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Чередніченко С.С.)

18.12.2020 – музична розвага «Миколай, подаруночки нам дай» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

22.12.2020 – новорічне свято «Новорічне свято» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальні – музичні керівники Агеєнко І.В., Чередніченко С.С.)

23.12.2020 – новорічне свято «Свято наближається» (для дітей середнього дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

24.12.2020 – новорічне свято «Новорічні дива» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

План роботи на листопад 2020

 Методична робота:

02.11.2020 – бесіда з помічниками вихователя «Профілактика та попередження захворювання на COVID-19» (відповідальний – сестра медична старша Муравйова І.О.)

12.11.2020 - Тематичний цикл «Цифровий лікбез». Інтерактивна консультація «Сайт «Всеосвіта»: нові можливості та корисний інструмент для роботи» (відповідальний – практичний психолог Нечитайло Н.Є.)

19.11.2020 – семінар-практикум «Організація роботи з впровадження сучасних корекційних методик у спеціальному дошкільному закладі» (модуль І. Методична платформа PlatforM: «Інноваційні технології в закладі дошкільної освіти – сучасний погляд на навчання дітей), «Дивовижний світ LEGO» (відповідальні – педагоги груп №2,7); «Методика Г.Домана» (відповідальні – педагоги групи №4)

23.11.2020 - тематична консультація для батьків «Комунікуємо ефективно: про що діти намагаються сказати дорослим» (відповідальний – практичний психолог Нечитайло Н.Є.)

26.11.2020 – семінар-практикум «Організація роботи з впровадження сучасних корекційних методик у спеціальному дошкільному закладі» (модуль І. Методична платформа PlatforM: «Інноваційні технології в закладі дошкільної освіти – сучасний погляд на навчання дітей),  «Сенсорна інтеграція» (відповідальні – педагоги груп №3,6); «Сторітелінг та Кейс-технології» (відповідальні – педагоги групи №5)

 Заходи, свята:    

11.11.2020 – лялькова вистава «У казковому лісі» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальні – музичні керівники Агеєнко І.В, Чередніченко С.С.)

16-20.11.2020 – Тиждень екології.

18.11.2020 – лялькова вистава «Про добрих друзів» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальні – музичні керівники Агеєнко І.В, Чередніченко С.С.)

23.11.2020 – спортивна розвага «В гостях у лісових звірят» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

24.11.2020 – спортивна розвага «З фізкультурою ми дружимо» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

 

План роботи на жовтень 2020

Методична робота:

07.10.2020 – загальні та групові батьківські збори «Гармонізація виховних впливів на особистість дитини з боку сім’ї та дитячого садка» (відповідальний – директор Чурай А.Л.)

20.10.2020 - тематична  консультація для батьків «10 міфів про домедичну допомогу» (відповідальний – сестра медична старша Муравйова І.О.)

22.10.2020 - колективна консультація «Освітня програма: від теорії до практики» (відповідальний - вихователь-методист Ведерникова Н.В.)

29.10.2020 – методичний марафон «Шлях до професіоналізму» (модуль І) (відповідальні – практичний психолог Нечитайло Н.Є., вихователі Лукашевич Н.В., Яськова Н.С.)

31.10.2020 – Клуб педагогів-наставників «Педагогічні перлини» (відповідальний – вихователь Лукашевич Н.В.)

 Заходи, свята:    

13.10.2020 – спортивна розвага «Козацькі забави» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

15.10.2020 – спортивна гра «Малюки-здоровячки» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

19.10.2020 – екологічна розвага «Краплинка-мандрівниця» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

20.10.2020 – спортивно-музична розвага «Ми веселі малюки» (для дітей молодшого дошкільного віку)  (відповідальний – музичний керівник Чередніченко С.С.)

21.10.2020 – майстер-клас зі спільного виготовлення виробів для осіннього вернісажу для дітей, батьків і педагогів (відповідальний - вихователь-методист Ведерникова Н.В.)

27.10.2020 – осіння розвага «Осінні гостинці» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальні – музичні керівники Агеєнко І.В, Чередніченко С.С.)

28.10.2020 – осіння розвага «Осіння фантазія» (для дітей середнього дошкільного віку) (відповідальні – музичні керівники Агеєнко І.В, Чередніченко С.С.)

29.10.2020 – осіння розвага «Осінь все позолотила» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальні – музичні керівники Агеєнко І.В, Чередніченко С.С.)

План роботи на вересень2020

Методична робота:

02.09.2020– педагогічна рада «Зміст діяльності і завдання педагогічного колективу на 2020/2021навчальний рік» (відповідальний – вихователь-методист Ведерникова Н.В.)

24.09.2020- інтерактивнаконсультація, тематичний цикл«Цифровий лікбез» (відповідальний – практичний психолог Нечитайло Н.Є..)

30.09.2020 - тематична консультація для батьків «Розберімося із сміттям» (відповідальні – вихователі груп)

 Заходи, свята:    

01.09.2020спортивно-музична розвага до Дня Знань «Привіт, наш дитсадочок» (відповідальний–інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

10.09.2020– музично-спортивна розвага «Лісовою стежкою» (для дітей старшого дошкільного віку)  (відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

17.09.2020лялькова вистава«Як їжачок надбав гілочок(відповідальний – музичний керівникАгеєнко І.В.)

19.09.2020- свято Дня міста «Херсону - 242» (відповідальний – директор Чурай А.Л.)

21-25.09.2020– виставка до Дня Дошкільника (відповідальний – вихователь-методист Ведерникова Н.В.)

25.09.2020– День дошкілля (відповідальний – вихователь-методист Ведерникова Н.В.)

План роботи на березень2020

Методична робота:

11-13.03.2020 – інтерактивна консультація для батьків «Збагачуємо словниковий запас малят» (відповідальні – вихователі груп)

26.03.2020 – колективна консультація «Розвиток основних рухів дітей дошкільного віку на прогулянці» (відповідальний – вихователь Лукашевич Н.В.)

 Заходи, свята:   

05.03.2020 – свято до 8 березня «Моя матуся мила» (для дітей середнього дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

05.03.2020 – свято до 8 березня «Зиму проводжаємо, а Весну зустрічаємо» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

06.03.2020 – конкурс малюнків «Світ очима дітей» (відповідальний – вихователь-методист Ведерникова Н.В.)

06.03.2020 – свято до 8 березня «Матусине свято» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Гусарук Ю.Ю.)

19.03.2020 – музична забава «Веселі стрічечки» (для дітей старшого та середнього дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

25.03.2020 – весняна розвага «День пташок» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Гусарук Ю.Ю.)

26.03.2020 – спортивна розвага «Ми - туристи» (для дітей старшого та середнього дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

 

План роботи на лютий 2020

Методична робота:

06.02.2020 – тематична консультація-тренінг для батьків «Як наше слово впливає на дитину» (відповідальний – практичний психолог Нечитайло Н.Є.)

14.02.2020 – День здоров’я (відповідальні - вихователь-методист Ведерникова Н.В., інструктор з фізкультури      Гребенчак А.О.)

20.02.2020 - Науково-практичний семінар «Організація роботи з впровадження сучасних корекційних методик у спеціальному дошкільному закладі» (відповідальний – вихователь-методист Ведерникова Н.В.)

27.02.2020 – педагогічна рада «Сучасні підходи до організації корекційного процесу у роботі з дітьми» (відповідальний – директор Чурай А.Л.)

 Заходи, свята:   

12.02.2020 – музично-рухлива гра «Подарунок сніговика» (для дітей молодшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Гусарук Ю.Ю.)

14.02.2020 – спортивно – музична забава «Сніжок засипав всі доріжки» (для дітей старшого дошкільного віку) (відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

21.02.2020 – музично-літературна розвага «Мова калинова» (для дітей середнього і старшого дошкільного віку) (відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

 

План роботи на січень 2020

Методична робота:

09.01.2020- колективна консультація «Навчання дітей з аутизмом комунікативних навичок» (відповідальний – вчитель-дефектолог Соловйова О.А.)

13 -17.01.2020 – тематична консультація для батьків «Фітотерапія: бережемо здоров’я малюків» (відповідальний – сестра медична старша Прокопчук Р.П.)

30.01.2020– Науково-практичний семінар «Організація роботи з впровадження сучасних корекційних методик у спеціальному дошкільному закладі» (відповідальний – вихователь-методист Ведерникова Н.В.)

 Заходи, свята:   

 09.01.2020 – музичний вечір «Свято колядок і щедрівок» (для дітей середнього і старшого дошкільного віку, відповідальний – музичний керівник Агеєнко І.В.)

17.01.2020– музична розвага «Зимовий сюрприз» (для дітей молодшого дошкільного віку, відповідальний – музичний керівник Гусарук Ю.Ю.)

20.01.2020– спортивна розвага «Один, два, три – розважатись почали!» (для дітей молодшого дошкільного віку, відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

30.01.2020– спортивна розвага «Баба Яга, не відставай!» (для дітей старшого дошкільного віку, відповідальний – інструктор з фізкультури Гребенчак А.О.)

 

Наша фотогалерея: