Установи та організації
Новини

11.06.2018
Семінар: Мюнхенська функціональна діагностика розвитку
16 червня 2018 року в Херсоні відбудеться практичний семінар-тренінг "Мюнхенська Функціональна ...

Детальніше...

18.01.2018
Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції
Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з ...

Детальніше...

22.05.2017
Новинки літератури
Шановні колеги! Вийшла з друку книга Ю.В.Рібцун та О.Г.Рібцун з конструктивної діяльності для ...

Детальніше...

Всі новини

Установи та організації > ПМПК > Херсонська міська ПМПК

Херсонська міська психолого-медико-педагогічна консультація

Херсонська міська психолого-медико-педагогічна консультація (ХМПМПК) є діагностико-корекційною структурою, що функціонує при управлінні освіти виконавчого комітету Херсонської міської ради. ХМПМК створена 18 квітня 2006 року відповідно до наказу управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації і методично підзвітна обласній психолого-медико-педагогічній консультації.

Основні завдання Херсонської міської психолого-медико-педагогічної консультації:

  • Своєчасне виявлення, облік дітей з вадами в розвитку (з числа дітей із труднощами у навчанні в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах), визначення для них адекватних форм соціально-педагогічної чи медичної допомоги.
  • Ведення банку даних дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку спільно з управлінням охорони здоров’я міськвиконкому.
  • Здійснення психолого-медико-педагогічного обстеження дітей з метою виявлення порушень їх психофізичного розвитку, установлення діагнозу і визначення адекватних умов навчання, виховання, лікування, соціально-трудової адаптації.
  • Надання батькам рекомендацій про направлення дітей із складними порушеннями психофізичного розвитку до спеціальних дошкільних, загальноосвітніх навчальних, лікувально-профілактичних закладів для поглибленого і динамічного вивчення їх можливостей навчатися, уточнення захворювання, відхилень у розвитку та отримання корекційної допомоги.
  • Надання консультативно-методичної допомоги батька (особам, які їх замінюють), педагогам, лікарям, працівникам соціально-психологічних служб з питань виховання, навчання і лікування дітей з відхиленнями в розвитку, з девіантною поведінкою, у тому числі тих, які не підлягають направлення до спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів.
  • Проведення роз’яснювальної роботи серед населення,працівників закладів освіти, охорони здоров’я, установ та закладів системи праці та соціального захисту населення тощо про необхідність раннього виявлення дітей з відхиленнями в розвитку та організації їм своєчасної допомоги.
  • Координування діяльності шкільних психолого-медико-педагогічних комісій спеціальних навчальних закладів, надання їм консультативно-методичної допомоги.
  • Участь у розробці пропозицій щодо розвитку мережі спеціальних навчальних закладів для дітей дошкільного та шкільного віку, створення умов для інтегрованого навчання дітей з особливими освітніми потребами.
  • Направлення дітей із складними для діагностики порушеннями психофізичного розвитку на обстеження до обласних медичних закладів для встановлення остаточного діагнозу і визначення адекватних умов навчання, виховання, лікування, соціально-трудової адаптації.
  • Підготовка щорічної аналітичної звітності управлінню освіти виконавчого комітету Херсонської міської ради та обласній ПМПК.

Склад Херсонської міської психолого-медико-педагогічної консультації


Прізвище, ім’я, по батькові  Посада в ХМПМПК
Кулик Володимир  Григорович завідувач
Наумкіна Валентина Михайлівна консультант-учитель-логопед
Омельченко Олена Михайлівна консультант лікар-психіатр
Степанова Владислава Володимирівна консультант учитель-дефектолог (олігофренопедагог)
Кіндра Аліна Олегівна консультант учитель-дефектолог (олігофренопедагог)
Голобурда Єлізавета Олегівна консультант учитель-дефектолог (тифлопедагог)
Садовнича Анастасія Сергіївна консультант-практичний психолог, фахівець з питань девіантної поведінки дітей

Контактна інформація

Херсонська міська психолого-медико-педагогічна консультація розташована за адресою: м. Херсон, вул  Радянська, 4, тел.: 8 (0552) 26-46-49

Режим роботи ХМПМПК:
Вівторок, четвер - спільні засідання МПМПК, з 9.00 до 14.00.
Понеділок, середа, п'ятниця - консультації, виїзні засідання за заявками установ (закладів).

 

19.06.2016 09:37
Новицкий Егор Николаевич

Здравствуйте. Моя дочь Маргарита 2007г/р нуждается в помощи. Ситуация не простая. Скажите пожалуйста, когда возможно обратиться к Вам за консультацией?


Уважаемый Егор Николаевич! Эта страница имеет преимущественно информационный характер. Вам лучше связаться с городской ПМПК по телефону. Администратор сайта

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.